Pronájem prostor

Místo, kde můžete uspořádat nezapomenutelnou akci… firemní teambuilding, konferenci, filmovou produkci, soukromou oslavu nebo jen prožít den plný dobrodružství? V přáslavickém bunkru Vám to rádi umožníme. Naše prostory jsou totiž neobyčejné.

Bunkr Přáslavice.. to je kombinace historie a moderního využití

Bunkr Přáslavice, majestátní památka naší historie, otevírá své podzemní brány pro všechny, kdo hledají unikátní a inspirativní prostor pro konání svých obchodních i soukromých akcí. V netradičním prostoru Vám nabízíme kombinaci autenticity a moderního komfortu pro Vaši konferenci, zasedání, oslavu nebo setkání.

Představte si teambuilding v historickém prostředí, kde můžete spojit pracovní zasedání s týmovými aktivitami uprostřed dobového objektu. Tento kontrast mezi minulostí a přítomností poskytne Vašemu týmu nezapomenutelný zážitek a zároveň stimuluje kreativní myšlení.

Díky flexibilnímu prostoru bunkru si můžete nainstalovat vlastní zařízení a technologie pro Vaši akci. Ať už potřebujete moderní prezentační techniku, zvukový systém nebo speciální osvětlení, jsme připraveni uspokojit všechny vaše potřeby.

Pro ilustraci, jak lze bunkr využít, můžeme uvést srovnání současných baterií s historickým bateriovým sálem bunkru. Pouze v bunkru Přáslavice lze zakusit jedinečnou atmosféru takové akce.

Pokud hledáte mimořádný prostor pro Vaši další obchodní akci, bunkr Přáslavice je tou správnou volbou.

Teambuilding

Pro účastníky je možné připravit zážitkové hry a využít bunkr a jeho vybavení podobně, jako tomu je v zážitkovém programu pro školy s názvem Osudová hodina

Také je možné zážitek dotvořit vizuálními či zvukovými prvky, jako tomu je u našich temných prohlídek.

 

Zážitky

Netradiční oslava narozenin, svatba, důležité výročí… v prostoru našeho bunkru je možné uskutečnit nejrůznější zážitkové akce. 

My poskytneme prostor, vy si sami nebo ve spolupráci s námi zařídíte to ostatní.

Je možné uskutečnit tematickou party (například ve stylu studené války), vzdělávací hry, hororový zážitek, noční prohlídku s baterkami, LARP nebo třeba tematický filmový večer.

Catering

Občerstvení je nedílnou součástí společenské akce. Jsme pro Vás schopni zařídit občerstvení, jak nápoje, tak jídlo.

Z možností nabízíme například obložené mísy salámové, sýrové, zeleninové nebo míchané;  mísy s kuřecími nebo vepřovými řízky, rolády; polévky nebo například populární hovězí guláš.

Napište nám a my se s Vámi na přesné podobě cateringu domluvíme.

Délka pronájmu dle domluvy
Cena pronájmu
dle domluvy
Maximální velikost skupiny dle domluvy
Možnost přespání přímo v bunkru spíše ne

 

 

Nakoukněte, jaké máte možnosti