O nás

Jsme skupina nadšenců, kteří se rozhodli zachovat a sdílet kousek naší společné minulosti v podobě této unikátní stavby monstrózního bunkru Přáslavice. Je to obrovský a trochu tajemný objekt, který skrývá mnoho příběhů a dokumentuje dobu studené války a všeho, co se v té době dělo.

Rozhodli jsme se podstoupit výzvu a bunkr oživit.

Proč? Protože věříme, že historie je nejlepší učitelkou. Jaký je lepší způsob učení, než skrze osobní zkušenost? Jsme hrdí na to, že můžeme poskytnout jedinečný a autentický zážitek našim návštěvníkům.

Tvoří je různorodá skupina lidí, kteří mají jedno společné – zájem o historii. Vítáme u nás školní výlety, rodiny s dětmi, fandy historie či telekomunikací, turisty nebo dokonce filmové tvůrce. Každého, kdo má chuť se ponořit do atmosféry studené války.

V čem jsme unikátní? V autenticitě. Nejde jen o prohlídku bunkru, jde o cestu časem. Bunkr je plně dobově vybavený, tak jak byl v době svého využívání.

Nejen to. Jsme komunita. Jsme lidé, které spojuje společná vášeň. Snažíme se ji sdílet s našimi návštěvníky. Přijdete-li k nám, stanete se součástí naší rodiny.

Proč si nás vybrat? Protože u nás ochutnáte historii na vlastní kůži. Něco se u nás naučíte, současně se pobavíte a stanete se součástí historie.

Těšíme se na vaši návštěvu v bunkru Přáslavice!

#MyZBunkru ❤️