Časté dotazy

Jaká je teplota uvnitř bunkru? Celoročně je teplota uvnitř kolem 15 – 17 °C.
Je prohlídka fyzicky náročná? Prohlídkový okruh vede do čtyř podzemních pater. Vše je potřeba zdolat po schodišti, výtah nemáme k dispozici.
Zvládne prohlídku starší člověk? Ano. I starší lidé s průměrnou fyzickou kondicí návštěvu bez obtíží zvládnou.
Kde mohu zaparkovat? Bezplatné parkování je přímo v areálu. Nebojte se projet zákazem vjezdu a zaparkovat přímo před objektem.
Můžu s sebou vzít děti? Ano. Účast malých dětí do 6ti let, prosím, zvažte, protože prohlídka je nemusí bavit a může pro ně být dlouhá.
Kde prohlídka přesně začíná? V čase zahájení prohlídky si vás průvodce vyzvedne u vstupu do objektu. Je označen cedulí s nápisem „Bunkr prohlídka“.
Je možno zaplatit v hotovosti až na místě? Ne. Všechny vstupenky prodáváme skrze online prodej na našich webových stránkách. Pokud přijedete na prohlídku bez vstupenky, můžete si ji ještě na poslední chvíli zakoupit online. Vystavujete se riziku, že již nebude volná kapacita.
Mohu změnit termín prohlídky? Vstupenky prodáváme na konkrétní termín. Jeho změnu si můžete zakoupit za příplatek. Změnu termínu je nutné provést do 24 hodin před původním termínem prohlídky.
Je možné si zakoupit občerstvení? Zatím ne. Připravujeme automat na kávu a další nápoje.
Mohu uvnitř bunkru fotografovat? Ano. Během prohlídky můžete pořizovat fotografie pro osobní použití.
Mohu si natočit video? Ne. Na prohlídkách není povoleno pořizovat jakýkoliv audiovizuální či zvukový záznam.
Jak je to u vás s domácími mazlíčky? Zvířátkům není vstup povolen. Pejsky nechte, prosím, doma.
Co když chci prohlídku pro skupinu v jiném termínu, než je zveřejněný? V tom případě se nám ozvěte s vašimi požadavky. Běžně děláme prohlídky i v pracovní dny. Vše je možné dohodnout.
Co bych měl ještě vědět? Návštěvníci jsou povinni řídit se návštěvním řádem, který je k nahlédnutí na místě.